Bursa
Açık
20.1°
enBursa Haber

AK PARTİ Bursa'da ilk resmi aday adayı

BURSA , 12 Kasım 2018 Pazartesi, 15:21

AK Parti Nilüfer İlçe eski Başkanı Celil Çolak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

AK PARTİ Bursa'da ilk resmi aday adayı

AK Parti Bursa İl Başkanlığında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Celil Çolak, 'Üreten ve gelişen Bursa'nın her köşesine her noktasına hizmet etmek için bu onurlu göreve talip oldum" diye konuştu.

Bursa için hayallari olduğunu belirten Çolak, "Sanatın, turizmin, sanayi ve ticaretin merkezi Bursa'yı kentin tüm dinamikleriyle ortak akılla buluşarak yola çıkmiş bulunuyorum. Bursamızın her santimetrekaresine hizmet etmek istiyoruz. Çünkü Bursalı hemşehrilerimizin her bir hizmetin en iyisine en güzeline layık olduğunu biliyoruz" dedi.

Bursa'nın sorunlarına hakim bir siyasetçi olduğunu belirten Çolak, "Bursayı çok iyi bilen, kentin tüm ana sorunlarına hakim olan ve en önemliside bu sorunlara çözüm önerileri olan bir siyasetçiyim. kentin adına önemli ve doğru kararları ortak akılla oluşturmak adına adayım. Her zaman adaletli olacağız. Aday gösterilmem durumumda Bursa'nın yaşam kalitesini yükseltecek 16 projemi kamuoyu ile paylaşacağım. Üretken bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ise Çolak'ın parti içerisinde önemli görevler aldığını belirterek, "Celil bey partimizin önemli birimlerinde uzun yıllar görevler almış, teknik anlamda da Bursamıza bir çok değer katmış dava arkadaşlarımızdan bir tanesi. İnşallah hayırlısı olur." dedi.