Bursa
Açık
3.4°
enBursa Haber

AK PARTİ Bursa'da Alinur Aktaş iddialı

BURSA , 20 Kasım 2018 Salı, 12:30

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, deneyimli bir siyasetçi olduğunu belirterek, "Vizyonsa, deneyimse, onlar bende var" dedi.

AK PARTİ Bursa'da Alinur Aktaş iddialı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK PARTİ'de hafta sonu yapılan temayül yoklamasının ardından iddiasını yineledi. Aktaş'ın, Olay gazetesi Yazarı Mustafa Özdal'ın köşesinde yer alan açıklamaları şöyle:

'TEMAYÜL ÖNEMLİDİR'

"'Bu, teşkilatların gazını alma organizasyonudur, sonuçların önemi yok' türünden iddialara katılmıyorum. Geçmiş temayüllerin sonuçlarını bildiğim için konuşuyorum. Temayül, tek başına bir kriter değildir ama önemlidir."

'DENEYİM VE VİZYON BENDE VAR'

"Hepimiz bu kent için çalışıyoruz. Kim kazanırsa, ben onun yanında olacağım. Önemli olan kentin menfaatleridir. Atanmış belediye başkanlığı yakıştırmaları yapılıyor ama ben ara dönemde geldim. Kısa zamanda bütçe, personel politikası, ulaşımla ilgili uygulamalarımız oldu. Siyasi deneyimimle sınanmam da doğru değil. Neticede 15 yıl ilçe belediye başkanlığı yaptım. Deneyimli bir belediye başkanıyım. Vizyonsa, deneyimse, onlar bende var."