Bursa
Açık
31.2°

Ahmet Anapalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki anketi açıkladı!

GÜNCEL , 10 Haziran 2020 Çarşamba, 23:52

enBursa.com'da Türker Akıncı'nın konuğu olan Tarihçi yazar Ahmet Anapalı, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yapılan anketler hakkında konuştu.

Ahmet Anapalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki anketi açıkladı!

enBursa.com yazarı Türker Akıncı'nın konuğu olan Tarihçi yazar Ahmet Anapalı, anketlere ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Anapalı, "İstanbul'da Yusuf Akın tarafından yapılan bir ankette 'Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirsin' sorusuna yüzde 54 Recep Tayyip Erdoğan cevabı verilmiş. Demek ki büyükşehirde AK Parti'ye oy vermeyen ama Recep Tayyip Erdoğan'a oy verecek kitle var.Ayasofya'nın da camii olması konusunda yüzde 78 çıkmış." dedi.

'CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN YAPTIRDIĞI ANKETTE YÜZDE 89 EVET'

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yaptırılan başka bir anketin de olduğunu belirten Anapalı, "Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ın oyu yüzde 54, "Ayasofya'nın camii olsun mu?" sorusuna verilen cevap yüzde 89 evet" olduğunu söyledi.

'AYASOFYA'NIN HALILARI BİLE HAZIR' HABERİNE GİT

'KILIÇDAROĞLU BİLE YAPACAKSANIZ CAMİ YAPIN DİYORSA...'

Ayasofya'nın camii olacağını söyleyen Tarihçi yazar Ahmet Anapalı, "Halk bu kadar istekliyken, hukuki olarak Danıştay'ın aleyhte bir şey vermeyeceği beklenirken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bile, "Yapacaksanız cami yapın" diyorsa, bu Allah'ın izniyle ok yaydan çıkmıştır. Ayasofya camii olacaktır." ifadesini kullandı.

CANLI YAYINININ TAMAMINI İZLEMEK İÇİN...