Bursa
Parçalı Bulutlu
29.4°

Adriana Lima: İşte böyle bir sevgiliyi hak ediyorum!

MAGAZİN , 16 Ocak 2020 Perşembe, 14:05

Meslek hayatındaki başarısını özel hayatında bir türlü yakalayamayan Adriana Lima'dan gerçek aşkı arayanlara öğütler.Lima, bir süredir sosyal medya üzerinden bu konu hakkında etkileyici sözler paylaşıyor.

Adriana Lima: İşte böyle bir sevgiliyi hak ediyorum!

Metin Hara ile ayrılığı öncesinde de sitem dolu paylaşımlar yapan Lima'nın bu paylaşımları "Acaba gözlerden uzak yaşadığı bir aşkta hayal kırıklığına mı uğradı, yoksa kadınlarla ilgili olarak yer alacağı bir sosyal projenin tanıtımı mı?" sorularını gündeme getirdi.

Adriana Lima, önceki gün Instagram hesabının "hikayeler" bölümünde dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Lima, Lady Gaga'nın eski nişanlısı Christian Carino'nun da Instagram sayfasında yer verdiği sözleri ona gönderme yaparak paylaştı.

Carino'nun da sayfasında yer verdiği ve takipçilerinden çok sayıda beğeni alan bu paylaşımda "Size her bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanmış gibi bakan ve onların önünde bütün dünyanın sahibiymiş gibi görünen biriyle birlikte olmayı hak ediyorsunuz" deniliyor.

Adriana Lima, Instagram sayfasındaki son paylaşımında ise tüm kadınların birer "kraliçe" olduğunu belirterek "Başkasına uyum sağlamak için tacınızı çıkarmayın. Kendinize ve kendi gerçeğinize her zaman bağlı kalın. Kalbinizin her zaman gerçek "kuzey yıldızınız" olmasına izin verin" diye yazdı.

Bütün bunlar Adriana Lima'nın her ne kadar sosyal medyada gözler önüne sermese de özel hayatında bazı çalkantılar yaşıyor olabileceği şeklinde yorumlandı.

38 yaşındaki model Adriana Lima daha önce de bir Instagram paylaşımında bütün eski sevgililerini üzebilecek bir paylaşım yapmıştı.

Son olarak Türk iş adamı Emir Uyar ile ondan önce de Metin Hara ile aşk yaşayan, gönül defterine bir evliliğin yanı sıra birçok ünlü sevgili sığdıran Lima, tek gerçek aşkının ne olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

Adriana Lima, kızları Valentina ve Sienna ile birlikte havalimanında çekilen bir pozunu "İnandığım tek gerçek aşk.. Geri kalanı tarih" notuyla paylaştı.

Birçok takipçisi de bu paylaşıma hem beğeni yağdırdı hem de "aynı fikirde olduğunu" belirtti.