Bursa
Açık
24.8°

Adanur'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Bursaspor çağrısı

BURSASPOR , 01 Ağustos 2020 Cumartesi, 22:49

EA Medya ve Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulundu. Adanur, "Efendim lütfen bu adaletsizliğe artık bir son verilsin ve madem Süper Lig'de düşmesi gereken takımlar düşmediyse Bursaspor'un da Süper Lig'e tekrar çıkması gerekiyor. Size olan inancımız ve güvenimiz sonsuz." dedi.

Adanur'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Bursaspor çağrısı

TFF'nin pandemi nedeniyle vermiş olduğu kararın etkileri sürüyor. Yeşil-beyazlı camia pandeminin sadece Süper Lig kulüplerini etkilemediğini sık sık hatırlatıyor. Bursaspor taraftarı, sosyal medyada başlatılan "#BursasporİçinAdalet" etiketine binlerce mesaj göndererek yaşanan bu haksızlığın giderilmesini istiyor.

Bu adaletsizliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a en doğru anlatacak ismin İletişim Başkanı Fahrettin Altun olduğunu belirten Emin Adanur, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.

EA Medya ve Ergünkent İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, "Efendim lütfen bu adaletsizliğe artık bir son verilsin ve madem Süper Lig'de düşmesi gereken takımlar düşmediyse Bursaspor'un da Süper Lig'e tekrar çıkması gerekiyor. Size olan inancımız ve güvenimiz sonsuz." dedi.

'BU ŞEHİR ADALETSİZLİĞİ HİÇBİR ZAMAN HAK ETMEDİ'

"BursasporİçinAdalet" etiketine destek mesajı gönderen Emin Adanur, "Pandemiden dolayı Süper Lig'deki 3 takım düşmedi. Peki neden TFF 1. Lig'de play off'lara kalan takımlar da Süper Lig'e çıkmıyor? Bursa her anlamda hükümetin yanında oldu. Başkanı görevden alındı yanında oldu. Birçok yanlış projelere imza atıldı yanında oldu.

Seçimlerde ne kadar yanında olduğunu açıkça kanıtladı. Bu şehir adaletsizliği hiçbir zaman haketmedi çünkü adaleti elinde tutanların her zaman yanında oldu. Şimdi derdimizi anlatabileceğimiz, problemlerimizi çözmesini istediğimiz Şehir Büyüklerimizin hiçbirisi sorunumuzu çözemedi

Bursa'nın hakkını ulusalda savunması gerekenler bu konuda çok sessiz kaldı. Cumhurbaşkanımıza bir telefon kadar yakın olanlar şehrin en büyük problemini çözemedi." ifadesini kullandı.