Bursa
Açık
7.3°
enBursa Haber

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanma protokolü ortaya çıktı

MAGAZİN , 28 Kasım 2018 Çarşamba, 09:46

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanma protokolünün ayrıntılı maddeleri ortaya çıktı. İşte o protokol...

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanma protokolü ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde 14 aylık evliliklerini Silivri'de sonlandıran Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın anlaşma sağladığı protokolün detayları ortaya çıktı.

Sabah'tan Erhan Öztürk'ün haberine göre; Taraflar birbirleri ve aileleri hakkında olumsuz yönde kesinlikle açıklamada bulunmayacak.

Subaşı'na 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Bu ev çiftin çocukları Melisa'nın üzerine yapılacak. Ilıcalı ve Subaşı alınacak evle ilgili intifa hakkına sahip olacak. Subaşı şu an oturduğu evden çıkarak yeni alınacak eve geçecek.

Çitfin 5 yaşındaki kızı Melisa'nın valayeti annede olacak.

Subaşı'na 115 bin TL yoksulluk, Melisa'ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olarak her ay 125 bin TL ödenecek. 29 yaşındaki Subaşı evlenirse, 115 bin TL nafakası kesilecek.

Yapılan protokolün dışında taraflar birbirlerinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayacak. Kızları Melisa'nın tüm eğitim giderleri baba Ilıcalı tarafından karşılanacak.

Taraflar yapılan protokolde taahhüt ettikleri madelerin aksini yapamayacak. Ayrıca imzalanan bu protokol mahkeme kararı kesinleştikten sonra yürürlüğe girecek.

Öte yandan Subaşı, kızı Melisa'yla birlikte dün İstanbul'dan ayrıldı. Miami'ye gitmek için havalimanına giden Subaşı o anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.