Bursa
Çok Bulutlu
18.4°

Acun Ilıcalı'dan şampiyon açıklaması

MAGAZİN , 09 Ağustos 2020 Pazar, 16:02

Survivor 2020 yarışmasını değerlendiren Acun Ilıcalı, "Cemal Can Canseven'in performansıyla şampiyonluğu hak ettiğini ifade ederken, Barış Murat Yağcı'nın ise performansının sakatlığının etkilediğini belirtti.

Acun Ilıcalı'dan şampiyon açıklaması

Ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın YouTube programı Tanınmış Kişileri Seviyorum'un son konuğu Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı programda Ezgi Mola'nın da kendileriyle sürpriz bir projede yer alabileceğini söyledi. Yeni projesini duyuran Ilıcalı, Exatlon yarışmasının ABD'de de yayına gireceğini açıkladı.


Ezgi Mola'nın Survivor sorularını da yanıtlayan Ilıcalı, Survivor finalistleri olan Cemal Can ve Barış Murat Yağcı'nın performansları hakkında da değerlendirme yaptı.

Acun Ilıcalı "Bu sene en saygılı Survivor'lardan biri oldu. Cemal Can hak etti şampiyonluğu. Kendi kapasitesini en yükseğe taşıyan Cemal Can oldu. Sonuna kadar zorladı ve etkileyici bir performans ortaya koydu" dedi.

Ilıcalı, Barış Murat Yağcı için de "Barış iyi başladı, çok da iyi gidiyordu ama bir sakatlık geçirdi. Sakatlık sonrası geri dönemedi. Seyirci oyun kazanmayanı artık şampiyon yapmaya çok meyilli olmuyor. Çok sayı almasa da kritik yerlerde oyun kazanmasını istiyor" ifadelerini kullandı.

Ünlü televizyoncu dün Instagram hesabından tatil için Türkiye'ye gelen Mesut Özil ve teknik direktör Okan Buruk ile ayak tenisi oynadığı görüntüleri Instagram hesabından paylaştı.