Bursa
Açık
29.2°

ABD'ye online röportaj verdi

MAGAZİN , 08 Temmuz 2020 Çarşamba, 09:45

Neslihan Atagül, başrolünde oynadığı Kara Sevda dizisinin Amerika'daki final bölümü öncesinde, ülkenin İspanyolca yayın yapan en büyük kuruluşu Univision'a online röportaj verdi.

ABD'ye online röportaj verdi

Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Dizi (Telenovela) ödülü kazanan ilk Türk yapımı olan Kara Sevda fırtınası dünya çapında devam ediyor. Star TV'de yayınlandığı dönemde ekrana damga vuran dizinin başrol oyuncularından Neslihan Atagül, Amerika'daki final bölümü öncesinde, ülkenin İspanyolca yayın yapan en büyük kuruluşu Univision'a konuştu.

"MUAZZAM BİR HEDİYE"

Oyuncu, yabancı hayranlarından gördüğü ilgiye dair soruyu şöyle yanıtladı: "Hangi dilden, dinden, milletten olurlarsa olsunlar, onlar beni seviyor ve ben de onları çok seviyorum. Bu, bana verilmiş muazzam bir hediye."

GLOBAL PROJE HEDEFİ

Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde canlandırdığı Nare karakteriyle gündemde olan Atagül "Kariyer planlarım arasında global bir projede yer almak var. Önümüzdeki dönemde bu konuya yoğunlaşacağım. Ayrıca bağımsız filmlerde yer almak istiyorum, bu minvalde senaryo okumaya başladım" dedi.

60'DAN FAZLA ÜLKEDE İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR

Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun rol aldığı fenomen dizi; Yunanistan, Uruguay, Şili, Arjantin, Peru gibi 60'ı aşkın çok ülkede izleyicilerle buluşuyor.