Bursa
Çok Bulutlu
19.6°

9 Ağustos Süper Loto sonuçları açıklandı!

GÜNCEL , 09 Ağustos 2020 Pazar, 22:43

Heyecanla beklenen bu akşamki Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye 26 Milyon 741 bin 478 TL oldu. Süper Loto çekilişine katılan vatandaşlar şanslı 6 numaranın hangileri olduğu merak etmeye başladı. İşte şanslı numaralar: 4 - 6 - 14 - 22 - 38 - 58

9 Ağustos Süper Loto sonuçları açıklandı!

Sisal Şans'ın çekilişini gerçekleştirdiği Süper Loto'da büyük ikramiye rekora koşuyor. Yeni dönemde yeniliklerle gelen Süper Loto artık, Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 20.00'de çekiliyor.

Haftada 3 kez gerçekleşecek Süper Loto çekilişi, pazar, salı ve perşembe günleri saat 20.00'de canlı yayında gerçekleşecek.

SÜPER LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Lotoda en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor.

Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya Sen Seç ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Lotoda her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şansın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.