Bursa
Çok Bulutlu
19.2°

5 aylık hamile olan Meryem Uzerli'den ilk paylaşımlar

MAGAZİN , 08 Eylül 2020 Salı, 16:01

İkinci kez anne olmaya hazırlanan oyuncu Meryem Uzerli, ilk kez hamile görüntüsünü paylaştı. Uzerli, belirginleşen karnı ile dikkat çekti

5 aylık hamile olan Meryem Uzerli'den ilk paylaşımlar

Geçtiğimiz günlerde 5 aylık hamile olduğunu açıklayan oyuncu Meryem Uzerli, Berlin'de kafe açtı. Haberi sosyal medyadan duyuran Uzerli, ilk kez hamile görüntüsünü paylaştı. Bir süredir ekranlardan uzak olan 37 yaşındaki Meryem Uzerli, belirginleşen karnı ile dikkat çekti.

"BEBEĞİMİZ 5 AYLIK"

Can Ateş ile birlikteliğinden dünyaya gelen Lara adında bir kızı olan oyuncu, şu açıklamayı yapmıştı:

Bebeğimiz 5 aylık. Ocak gibi kısmetse dünyaya gelecek. Cinsiyeti kız. Lara artık 7 yaşında, zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz. Öte yandan geçtiğimiz aylarda çalışan kadınların gücünden bahseden Meryem Uzerli, "Siz de çalışan bir kadınsınız. Çocuğunuzun babası size ve kızına destek oluyor mu?" sorusuna şu yanıtı vererek sitem etmişti:

"BENİM ÇOCUĞUM BABASIZ BÜYÜDÜ"

Benim ve çocuğumun babasıyla artık bir bağlantısı yok ama hayat bu. Yapacak bir şey yok. Bir çocuk babasıyla büyüyünce daha farklı oluyor ama benim çocuğum babasız büyüdü.

"BABASIYLA BAĞLANTISI KALMADI"

Muhabirlerin, "Kızınız babasını soruyor mu?" sorusu üzerine Uzerli, "Çocuğumun babasıyla hiçbir bağlantısı kalmamıştır" diyerek sözünü tekrarlamıştı.