Bursa
Açık
17.2°

25 kilo veren Buse Terim'den yeni fotoğraf

MAGAZİN , 22 Ağustos 2020 Cumartesi, 18:47

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, değişimiyle şaşırtmaya devam ediyor. 25 kilo veren Terim, yeni fotoğrafını paylaştı

25 kilo veren Buse Terim'den yeni fotoğraf

Bir dönem fazla kiloları nedeniyle eleştirilere maruz kalan Buse Terim'in eski halinden eser kalmadı. Aralıklı oruç sistemiyle 25 kilo veren Terim, yeni fotoğrafını paylaştı.

Terim, "Benim uyguladığım sistem aralıklı oruç. Bu sisteme ben eylül sonu başladım, iki öğün beslendim. Aralarda tabii ki ara öğün yaptım ama ana öğün olarak bir kahvaltı ve öğlen ile akşamı birleştirdiğim son öğünüm vardı." dedi.

En kritik noktanın saat 18:00'den sonra hiçbir şey yememesinin altını çizen Terim, aralıklı oruç yönteminin kendisine çok iyi geldiğini ancak herkeste bu kadar etkili olamayacağını da belirtti. Terim sözlerini şöyle sürdürdü:

Bazı sağlıksız alışkanlıklarımı değiştirdim. Türk kahvemi, çayımı artık şekersiz içmeye başladım. Normal sütü badem sütüne çevirdim, evde kendi sağlıklı tatlılarımı yapmaya başladım. Bu süreçte bütün yemeklerimi yanımda taşıdım. Ofiste, arabada yemek saatim geldiğinde çantamdan yiyeceğimi alıp evde kendi hazırladığım yiyecekleri tüketiyorum. O saati kaçırmamaya çalışıyordum. Bol su içiyorum, yeşil çay tüketiyorum, kereviz sapı suyu içiyorum. İnanılmaz fazla spor yaptım. Belki haftada 6 bazen de 7... Hiç bırakmadan çok fazla spor yaptım. Onun da vücudun sıkılaşmasında etkisi olduğunu düşünüyorum. Eşime de teşekkür ediyorum. O zaten yıllardır bu sistemi uyguluyordu. İki öğün besleniyordu. 18.00'den sonra hiçbir şey yemiyordu. Hatta bazen diyordum ki; "Hiçbir şey yemiyorsun ne olacak bu böyle?" diye ama şimdi ben ondan daha az yemek yiyorum.

Beni teşvik etti. Aynı spor salonlarına gidiyoruz, aynı hocalarla çalışıyoruz. Onun da hakkını yiyemem.